בדיקת האורות בחלק התחתון של הרכב

אם החלון בכלי הרכב שלכם אינו פועל כראוי (או שהחלון אינו נפתח מעט בעת פתיחת הדלת), בצעו את הבדיקה כיול חלונות. אם פעולה זו אינה פותרת את הבעיה, נסו לבצע את הפעולות הבאות:

  1. מסגרות הדלתות כוללות תאורה בחלקן התחתון. ודאו שהיא מאירה. אם היא אינה מאירה, תאמו פגישת שירות באמצעות האפליקציה לנייד. על אף שהליך זה הוא עבור כיול חלונות, אם האורות בחלק התחתון של הרכב לא מוארים, עשויה להיות בעיה חשמלית שמשפיעה גם על החלונות. אם האורות פועלים, המשיכו לעקוב אחר השלבים האלו.
  2. אתרו את הלשונית באחד מקצוות גוף התאורה בחלק התחתון של הרכב. השתמשו בכלי פלסטיק או במברג בעל ראש שטוח כדי להפריד את גוף התאורה ממסגרת הדלת.
  3. משכו בעדינות את גוף התאורה כדי לבדוק את חיבורו לרתמת החיווט. אם הכבל מחובר היטב לגוף התאורה, נתקו אותו על ידי לחיצה על הלשונית שבמחבר ושליפת גוף התאורה מהרתמה. ייתכן שחיבור הרתמה רופף או שהוא השתחרר מעט. ניתוקו וחיבורו מחדש יהיו עשויים לסייע בפתרון הבעיה.
  4. חברו מחדש את גוף התאורה לרתמת החיווט והתקינו אותו במיקומו המקורי. החלון אמור להיפתח מעט עם חידוש זרם החשמל.
  5. נסו לסגור בעדינות את הדלת, תוך שאתם מוודאים שהחלון נפתח מעט לפני הסגירה ושהוא נסגר עם סגירת הדלת. אם התאורה בחלק התחתון עדיין אינה מאירה, ייתכן שהבעיה נעוצה בגוף התאורה עצמו (הניתן לרכישה באינטרנט) או ברתמת החיווט. פנו אל השירות של Tesla באמצעות האפליקציה לנייד כדי לתאם פגישת שירות.