התקנת גגונים

באפשרותכם לרכוש גגונים לרכב שלכם דרך חנו Tesla (https://shop.tesla.com/ או https://shop.tesla.cn/ עבור סין) כדי לשאת פריטים כגון גלשנים או קייקים על גבי גג הרכב שלכם. כדי להתקין את הגגונים:

 1. יש לנקות באופן יסודי את גג הרכב סביב מיקום החצים על גבי הזכוכית ולאפשר לו להתייבש.
 2. השתמשו בסמל החץ על ראש רפידות הרגליים כדי לזהות באיזו פינה של הרכב יש ליישם את הרפידה והסרט התואם נגד שריטות.
 3. מדדו 227 מ"מ מהקצה הקדמי של הצד השמאלי הקדמי בחלק העליון של הזכוכית. התאימו את החץ על הזכוכית עם החץ על הסרט נגד שריטות, ואז יישמו את הסרט נגד שריות על הרכב, על פי קו הקישוט. חזרו על שלב זה בצד הימני הקדמי.
 4. מדדו 412 מ"מ מהקצה האחורי בצד השמאלי האחורי של החלק העליון של הזכוכית. התאימו את החץ על הזכוכית עם החץ על הסרט נגד שריטות, ואז יישמו את הסרט נגד שריות על הרכב, על פי קו הקישוט. חזרו על שלב זה בצד הימני האחורי.
 5. השתמשו בכלי מהדק כדי למשוך בזהירות את אטם הגומי בכיוון החץ.
 6. החזיקו את כלי המהדק במקומו, הכניסו מהדק המסילה במיקום החץ.
 7. הסירו את כלי המהדק, ודאו כי המהדק הגיע מבצע את פעולתו עם מקלט המתכת מתחת לזכוכית. משכו ונענעו כדי להיות בטוחים שהוא מחובר כראוי. היו בטוחים כי מרכז הוו בהלימה עם החץ. חזרו על תהליך זה עם הפינות הנותרות של הרכב.
 8. מקמו את הרפידה הקדמית שמאלית מעל המהדק בצד הנהג הקדמי. השתמשו בסימול כדי לסייע לזהות ולהתקין את הרפידה הנכונה במיקום הנכון. חזרו על תהליך זה כדי להתקין את הרפידות הנותרות ברכב.
 9. כדי להתקין את מוטות הרוחב: ודאו כי כל ארבעת הווים חוברו כראוי, במיקום הנכון, ובמצב זקוף. לאחר מכן, בזהירות, מקמו את מוטות הרוחב הקדמי והאחורי מעל הרפידות.
  Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
  הערה
  מוט הרוחב הקדמי אינו ארוך יותר מאשר מוט הרוחב האחורי.
 10. התקינו את אומי הכנפיים והדקו ידנית על כל ה-towers.
 11. הדקו את אומי הכנפיים עם מפתח משושה עד שה-tower מקובע בבטחה אל הרכב. אנו ממליצים להדק ל- 2.5-3.5 Nm. כדי לאשר שה-tower מותקן כראוי, משכו לכל הכיוונים וודאו שאין תזוזה. על מנת לנעול את המערכת, הסימון על אום הכנף חייב להיות בהלימה עם הסימון על ה-tower.
  Informational PurposesAn informational icon, calling your attention
  הערה
  הידוק יתר עלול לגרום נזק לרכב.
 12. השתמשו במפתח כדי לנעול כל tower.
 13. בדקו כי מוטות הרוחב הקדמי והאחורי מאובטחים בבטחה על ידי משיכה לכל הכיוונים.
 14. התקינו את הכיסויים. התחילו עם הקצה התחתון ואז לחצו את החלק העליון אל מקומו.